آسیا پاسارگاد خاورمیانه حاصل سالها تجربه در امور نمایشگاهی

تأسیس شرکت آسیا پاسارگاد حاصل بیش از یک دهه تجربه در امور نمایشگاهی در سطح بین المللی در داخل و خارج از کشور می باشد، این شرکت پس از همکاری با شرکتهای مطرح برگزارکننده ی جهان که اکثرا" در کشورهای انگلستان، آلمان، اسپانیا، ترکیه، عمان، امارات متحده عربی و ... قرار دارند، پایه گذاری گردیده است. استفاده از شیوه های مدرن امروزی در نحوه سازماندهی کلیه امور نمایشگاهی از محورهای اصلی سیستم مدیریت این شرکت می باشد. موضوعات نمایشگاه های مذکور عمدتاً  نفت، گاز، پتروشیمی، محیط زیست، قیر، آسفالت، ایزولاسیون، ماشین آلات راهسازی، ساختمانی، سیمان و بتن، ورزشی و بدنسازی و ... بوده اند.
مجموعه آسیا پاسارگاد خاورمیانه با تکیه بر دو دهه تجربه در زمینه برگزاری نمایشگاه ها، همایش ها، کنفرانس­های علمی و آموزشی و رزومه بیش از ۱۰ سال در برگزاری نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، عایق ها و ماشین آلات وابسته بر این آمده­ است تا با بهره­ گیری از تیم حرفه­ ای خود .اقدام به برگزاری هر چه هدفمند نمایشگاه ­های تحت عنوان برگزاری خود نماید.
همچنین شرکت آسیا پاسارگاد برگزاری همزمان دو دوره نمایشگاه بین المللی سیمان، بتن، تکنولوژی های ساخت، تجهیزات و ماشین آلات وابسته با نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، عایق ها و ماشین آلات وابسته را در کارنامه ی خود دارد.
بدینوسیله با تکیه بر دانش فنی و اجرایی، بهره ­گیری از تیم باتجربه و هوشمند، استفاده از کانال­های ارتباطی بین ­المللی و ... در نظر دارد تا نمایشگاه های خود را با حضور هیئت های تجاری خارجی هرچه با شکوه تر برپا نماید.
تیم آسیا پاسارگاد خاورمیانه با رعایت منشور اخلاقی سازمانی خود، تلاش بر آن دارد با مشارکت و حمایت فعالان اقتصادی داخلی و خارجی، کارنامه مشترک دیگری در عرصه نمایشگاهی به ثبت برساند.

فعالیت ها

طراحی، نظارت، اجرا، مدیریت
طراحی، نظارت، اجرا، مدیریت
طراحی، تولید بولتن
طراحی، تولید بولتن
بازاریابی داخلی و بین المللی
بازاریابی داخلی و بین المللی
پکیج تور نمایشگاهی
پکیج تور نمایشگاهی
اطلاع رسانی و تبلیغات
اطلاع رسانی و تبلیغات
تیم پشتیبانی متخصص
تیم پشتیبانی متخصص
بروشور، پوستر، کتاب
بروشور، پوستر، کتاب
ساخت غرفه های نمایشگاهی
ساخت غرفه های نمایشگاهی